SEREL Seramik TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi Aldi

 

SEREL Seramik TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi Aldi

 

 

MATEL Hammadde San. ve Tic. A.S. SEREL Seramik Fabrikasi,

Ege Bölgesinde ve Seramik Sektöründe

TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi Almaya Hak Kazanan Ilk Firma

 

 

SEREL, Türk Standartlari Enstitüsü (TSE) tarafindan sanayi isletmelerinin Covid-19 ile mücadelesini belgelemek üzere uluslararasi kalite belgesi standardinda olan TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi‘ni almak için Ege Bölgesi genelinde ilk basvuran sanayi sirketi oldu.

 

TSE uzman denetçileri tarafindan fabrikada yapilan kapsamli bir denetim sonrasi MATEL Hammadde San. ve Tic. AS. SEREL SERAMIK Fabrikasi hem Ege Bölgesinde hem de Seramik  sektörü içerisinde belgeyi almaya hak kazanan ilk firma oldu.

 

Türk Standartlari Enstitüsü (TSE) uzmanlari tarafindan sanayi isletmelerinin Covid-19 ile mücadelesinde rehber niteliginde olan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kilavuzu hazirlanmistir. Kilavuz kapsaminda getirilen tedbirler, sanayi isletmelerinde çalisanlarin, ziyaretçilerin, tedarikçilerin, yani tüm paydaslarin sagligini gözetmektedir. Kilavuz kapsaminda yapilacak denetimler sonucunda sadece salgin dönemi için degil ayni zamanda salgin sonrasi dönemin ihtiyaci olan, firmalarin güvenilir ve hijyenik üretim standartlarina uygunlugunun belgelendirilmesini de saglayacaktir.

 

 

 

 

 

 

SEREL Seramik TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi Aldi

Türkiye Toprak, Seramik, Çimento ve Cam Sanayii Isverenleri Sendikasi
Beylerbeyi Mahallesi, Havuzbasi Sokak, No 40 34676 Üsküdar/Istanbul TÜRKIYE

toprak@toprakisveren.org.tr

0216 422 09 39

0216 422 09 49

nem kurutmakoku gidermevaillant servisdemirdöküm servisforklift kiralamawebtasarımrover yedek parçateleviyon servis