Çalisan Destek Programi/Danismanlik Konulari

 

Tarih: 8/5/2020

 

 

 

Tarih      : 13.05.2020

 

 

TISK Akademi'den hemen sonra  Mikrocerrahi Vakfi is birligi ile TISK’e üye sendikalar, bagli isyerleri çalisanlari ve yakinlari için "Çalisan Destek Programi" projesi hayata geçirilmistir.

 

Söz konusu projenin amaci; öncelikle evden çalisan veya evde bulunan çalisanlarimiz olmak üzere, kisilerin is ve özel hayatlarinda basa çikmakta zorlandiklari durumlarin çözümüne katki saglamak ve motivasyonlarini arttirmaktir.

 

Bu kapsamda pandemi ve yeni normal sürecinde TISK Çalisan Destek Programi ile, çalisma arkadaslarimiz ve yakinlarina (es, çocuklar, kardes ile anne ve babalar)  asagidaki konularda hizmet sunulacaktir:

 

-          Psikolojik Danismanlik

-          Tibbi Danismanlik

-          Saglikli Beslenme Danismanligi

-          Teknoloji Danismanligi

 

Çalisan Destek Programi için hizmetin bu alanda Türkiye'de öncüsü, altyapisi en güçlü Avita Firmasi ile çalisilmaktadir.

 

Çalisma arkadaslarimiz ve yakinlari, TISK Çalisan Destek Programi'na 0 212 800 90 00 numarali telefon hatti ile ulasarak 7/24 hizmet alabilecektir. Programa uzmanlarca gerekli görüldügü takdirde, psikolojik danismanlarla yapilacak online seanslar da dahildir. Bu seanslar, hizmet devam ettigi sürece, TISK ekosistemi çalisani ve ailesi için toplamda yilda 6 seans ile sinirlandirilmistir.

 

Bahse konu hizmetin her asamasi, Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu ve kalite standartlari ile çalisan ve çalisan yakinlarinin mahremiyeti özenle dikkate alinarak tasarlanmis olup, danismanlik hizmeti sirasinda da gerekli tüm yasal prosedürler özenle uygulanacaktir.

 

Çalisan Destek Programina iliskin tanitim görseline ekten, tanitim videosuna ise https://youtu.be/9irX9J7jGgs linkinden ulasabilmektedir.

 

Bu baglamda sizlerden gelecek geri bildirimler isiginda hizmetimizin "yeni normallesme" sürecinde de sürdürülmesini hedefledigimizi paylasmak ve danismanlik konulari ile TISK Akademi egitimleri ile ilgili görüslerinizi bekledigimizi ifade etmek isteriz.

 

 

 

 

 

 

 

Çalisan Destek Programi/Danismanlik Konulari

Türkiye Toprak, Seramik, Çimento ve Cam Sanayii Isverenleri Sendikasi
Beylerbeyi Mahallesi, Havuzbasi Sokak, No 40 34676 Üsküdar/Istanbul TÜRKIYE

toprak@toprakisveren.org.tr

0216 422 09 39

0216 422 09 49

nem kurutmakoku gidermevaillant servisdemirdöküm servisforklift kiralamawebtasarımrover yedek parçateleviyon servis